Rodzice dla Zdrowia na Facebookumypacjenci.org na Twitterze mypacjenci.org na youtube mypacjenci.org na slideshare

Mamy-blogerki

Poniżej prezentujemy uczestniczki projektu mamy-blogerki, bez których ten projekt nie mógłby być realizowany. Dowiedzcie się więcej o tych aktywnych, zaangażowanych i bardzo pozytywnych kobietach.

 

Alicja Leszczyńska: Z wykształcenia jestem pedagogiem, z wyboru żoną, z miłości mamą, z pasji książkoholiczką. Uwielbiam życie i czerpię z niego całymi garściami. Nie lubię ciepłych lodów i opowiadać o sobie samej, wiec zapraszam na bloga www.poliszmamidzieciole.pl, gdzie poznacie nas zdecydowanie lepiej :-)

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Cackowska: Specjalista ds. Turystyki Międzynarodowej. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Po godzinach, ekspert z zakresu Kosmetologii. Na co dzień spełniona mama dwuletniego synka Karola oraz przykładna żona najwspanialszego w świecie męża Dominika. Z zamiłowania artystka, plastyk w szerokim znaczeniu tych pojęć. Pomysłowa, zwariowana kreatywna mama. Podróżniczka z fotograficznym zacięciem. Preferuje aktywny tryb życia, do którego skutecznie przekonuje swoich chłopców. Nie odmawia dobre książki, ciekawego filmu, wypadu na koncert czy na basen. Swoje pasje i pragnienia od przeszło dwóch lat realizuje na blogu www.cacynka.com Aktualnie marzy, by zbudować dom i posadzić drzewo – synek już jest. Aktywnie poszukuje pracy. Nocami w snach ucieka do Azji, którą pragnie pewnego dnia przemierzyć wzdłuż i wszerz.

 

Weronika Szurko: Budująca Mama w ciągłej rozbudowie - tej domowej i rodzinnej - opisuje wszystko na blogu budujacamama.pl. Budująca, bo buduję szczęśliwą, zdrową rodzinę, dobre relacje i wspaniałe wspomnienia. Staram się budować charakter małego człowieczka - córeczki Zosi. Poza tym z zawodu budowlaniec, buduję z Mężem dom, który powstaje zaraz obok, bo już w nim mieszkamy :)

 

 

 

 

Ania Andrzejewska: blogerka, autorka www.przewijak.es. Samotna matka, która potrafi się z siebie śmiać. Bo dystans to podstawa, śmiech to zdrowie. Pisze o tym, jak postrzega świat, a że to postrzeganie jest zgoła inne od reszty społeczeństwa, to pokazuje właśnie to, że można i że się da inaczej. Pisze o sobie, pisze o Młodym, obserwuje swoje otoczenie, dalsze bądź bliższe, wyciąga wnioski, szuka absurdalnych elementów, które łączy w krótkie teksty poprawiające samopoczucie, czasem motywujące, czasem testujące. Szczerze, z uśmiechem, z prostotą. Zaprasza serdecznie na kawę i czekoladowe ciastko!

 

Klaudia Osmanowska: Młoda żona i matka dwóch córek. Prowadzę bloga Mama też kobieta, na którym poruszam tematy związane z tematyką parentingu i lifestylu. Nie jestem ekspertem, a tematy, które poruszam, biorę z życia swojego lub innych ludzi. Jestem wybuchowa, z mnóstwem pomysłów, niecierpliwa i konsekwentna. Uwielbiam obserwować ludzi i być w centrum uwagi. 

 

 

 

 

 

Oraz:

  Dzieciaki w domu
  Dziecięce klimaty
  Blogodzinka.pl
  Taste of life 
  Wronek.pl
  Znaczki jak Robaczki
  Bakusiowo.pl
  Buuba
  Szafeczka
  Makóweczki
  Zawód: Kobieta
  Lenkowo mi...

 

 

latest Running Sneakers | Nike Air Force 1 , Sneakers , Ietp STORE

 

Raporty